معرفی بهترین تلویزیون های اسمارت 2019

معرفی بهترین تلویزیون های اسمارت 2019

اهمیت موضوع

امروزه تقریبا همۀ تلویزیون های جدید اسمارت (هوشمند) هستند. برخی از تولیدکنندگان از سیستم عامل هوشمند اختصاصی خودشان استفاده می کنند و برخی دیگر نیز آنها را ادغام می کنند. سیستم های عامل فرق چندانی با هم ندارند و مهم این است که متداول ترین برنامه ها تقریبا در همۀ سیستم عامل ها در دسترس هستند.
ما بیش از 70 تلویزیون را مورد آزمایش قرار داده ایم و در این پست بهترین تلویزیون های هوشمند که می توانید در سال 2019 خرید کنید را به شما معرفی می کنیم. در پست های قبلی " بهترین تلویزیون های فورکی 2019 " را نیز معرفی کرده ایم، توصیه می کنیم حتما آن را نیز مشاهده کنید.

لیست بهترین تلویزیون های اسمارت

1- بهترین تلویزیون OLED اسمارت 2019 : تلویزیون اولد B9 الجی

تا این لحظه تلویزیون اولد فورکی B9 بهترین تلویزیون اسمارت بویژه برای پخش زنده است. تلویزیون B9 تقریبا با C9 و E9 عملکرد یکسانی دارند اما چون طراحی آن به برتری این دو مدل نیست بنابراین ارزان تر است. این سه تلویزیون هرسه سیستم عامل WebOS الجی را اجرا می کنند که کاربری و پلتفرم هوشمند آسانی دارد. تلویزیون B9 این امکان را به شما می دهد تا به فروشگاه برنامه های الجی دسترسی داشته باشید و از جدیدترین برنامه ها لذت ببرید. این تلویزیون از تلویزیون های عالی است و به لطف کیفیت تصویر عالی، تنظیمات حرکت و تاخیر ورودی بسیار پایین عملکرد خوبی را در هر استفاده ای ارائه می دهد. تلویزیون اولد فورکی B9 زاویه دید بسیار گسترده ای دارد؛ پس یک انتخاب عالی برای تماشای برنامه های مورد علاقه تان بصورت دسته جمعی است؛ زیرا هنگام مشاهده از طرفین، تصویر دقیق باقی می ماند.
تنها نکته منفی در مورد این تلویزیون (و همۀ تلویزیون های OLED) این است که احتمال سوختگی دائمی پیکسل ها در این تلویزیون وجود دارد. هرچند این احتمال بسیار بسیار ضعیف و نزدیک به صفر است ولی بهرحال باید به آن اشاره کنیم.

خرید تلویزیون اولد فورکی B9 الجی از بانه


2- بهترین تلویزیون LED اسمارت 2019 : تلویزیون کیولد Q80R سامسونگ

اگر نمی خواهید سوختگی دائمی تلویزیونتان شما را نگران کند از OLED بگذرید و سراغ تلویزیون های LED بروید. تلویزیون کیولد Q80 سامسونگ بهترین تلویزیون هوشمند با پنل LED است. گرچه به خوبی تلویزیون B9 نیست اما این تلویزیون نیز در جایگاه خود کیفیت تصویر بسیار خوبی دارد و عملکرد بسیار خوبی را در هر استفاده ای ارائه می دهد. تلویزیون Q80R سیستم عامل هوشمند تایزن را اجرا می کند که استفاده از آن بسیار آسان است و برنامه های فراوانی دارد که بسیار متنوع هستند و شما به هرآنچه که نیاز دارید دسترسی پیدا خواهید کرد.

قیمت و مشخصات تلویزیون هوشمند Q80R سامسونگ


3- بهترین تلویزیون اسمارت 2019 با رنگ های دقیق : تلویزیون X9500G سونی

اگر به همان اندازه که به یک رابط کاربری عالی توجه دارید؛ به رنگ های دقیق نیز اهمیت می دهید حتما سراغ تلویزیون X950G سونی بروید. این تلویزیون رنگ مشکی را به خوبی اولد نمایش نمی دهد اما شما با چند تغییر جزئی در تنظیمات می توانید دقت رنگ آن را افزایش دهید. این تلویزیون آنقدر کامل است که برای همۀ سنین و برای هر کاربردی که بگویید؛ حرفی برای گفتن دارد. رنگ ها در تلویزیون 9500 سونی بسیار چشمگیر هستند، کیفیت تصویر آن فوق العاده است و تاخیر ورودی آن نیز بسیار کم است. همچنین در بیشتر برنامه ها از تکنولوژی های HDR10 و دالبی ویژن پشتیبانی می کند.
این تلویزیون دارای اندروید 8 است (Android Oreo 8.0) و به شما امکان دسترسی به فروشگاه Google Play را می دهد؛ یعنی جایی که تقریبا همۀ برنامه های مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد.
متاسفانه درست مانند همۀ تلویزیون های با پنل VA ، در تلویزیون X9500G سونی نیز هنگام مشاهده از طرف، دقت تصویر از بین می رود.

تلویزیون اسمارت X9500G سونی 2019


4- بهترین تلویزیون اسمارت 2019 با زاویه دید گسترده : تلویزیون SM9000 الجی

اگر اغلب در هنگام تماشا در حال حرکت هستید و یا گروهی و با جمع دوستان به تماشای تلویزیون می نشینید تلویزیون SM9000 برای شما از X9500 مناسب تر است. تلویزیون SM9000 دارای زاویه دید بسیار بهتری نسبت به سونی است و بنابراین تصویر در زاویه های وسیع نیز دقیق می ماند. الجی در تلویزیون هایش از سیستم عامل اختصاصی خودش یعنی WebOS استفاده می کند که کاربری بسیار آسانی دارد و دارای برنامه های متنوع و گسترده ای است.
نکتۀ منفی این تلویزیون به عملکردش در اتاق تاریک برمی گردد. این تلویزیون مناسب محیط های تاریک نیست و نمی تواند به اندازۀ سونی روشن باشد.

در کل اگر به دنبال بهترین و بالاترین دقت رنگ هستید و آندروید را به وب او اس الجی ترجیح می دهید سراغ سونی بروید؛ اما اگر زاویه دید گسترده تر برای شما اهمیت بیشتری دارد باید سراغ SM9000 الجی بروید.

خرید تلویزیون SM9000 الجی از بانه با گارانتی


5- بهترین تلویزیون اسمارت 2019 برای بازی : تلویزیون Q70R سامسونگ

اگر تلویزیونی با عملکرد بازی بهتر از X950G سونی می خواهید، تلویزیون کیولد Q70 سامسونگ را انتخاب کنید. تلویزیون Q70R سامسونگ بازتاب X950G را ندارد و با آن همسان نیست! اما به لحاظ بازی از آن بهتر است؛ چون دارای تاخیر ورودی بسیار کمتری است که باب دل گیمرهاست.

پس اگر دقت رنگ و کیفیت تصویر برایتان مهم تر بود باید سراغ X9500G سونی بروید؛ اما اگر در کنار رنگ به بازی هم اهمیت می دهید تلویزیون Q70R سامسونگ دارای تعادل بهتری از هر دو مورد را دارد.

خرید اینترنتی تلویزیون سامسونگ Q70R از بانه با گارانتی

جمع بندی و نتیجه گیری بابیروس

بهترین تلویزیون های Smart با در نظر گرفتن حوزه های متفاوت را معرفی کردیم که همۀ کاربردها پوشش داده شود.
بهترین OLED (تلویزیون B9)
بهترین LED (تلویزیون Q80R)
بهترین دقت رنگ (تلویزیون X9500G)
بهترین زاویه دید (تلویزیون SM9000)
بهترین تاخیر ورودی برای بازی (تلویزیون Q70R)

اگر باز هم به مشاوره و راهنمایی نیاز داشتید با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان خرید لوازم خانگی از بانه

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما