🔷 شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه بابیروس

مشتری گرامی رضایت شما و مشتری مداری اولویت کار ماست .

لذا جهت استفاده بهتر از خدمات فروشگاه و رضایت کامل موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.

هر کاربری که در فروشگاه بابیروس عضو می شود و اطلاعات خود را وارد می کند و اقدام به خرید می نماید به منزله اینست که شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه بابیروس را مطالعه نموده و مورد تایید می باشد.

🔷 الف - خلاصه مختصری درباره ما

فروشگاه بابیروس از کادری مجرب و کارآزموده و متخصص با هدف ارائه خدمات به شیوه های نوین تشکیل گردیده و از کارمندانی خبره و صادق، منظم، خوش اخلاق، متعهد به آیین اسلام و متعهد به مسئولیت محوله بهره می برد .

🔷 ب - رعایت حریم شخصی 

هر شخص یا کاربری که در فروشگاه بابیروس ثبت نام می کند به عنوان مشتری فروشگاه شناخته می شود لذا در این خصوص اطلاعت ثبت شده مشتری در سایت فقط برای مدیر فروشگاه قابل مشاهده می باشد و هیچ شخص دیگری به این اطلاعات دسترسی ندارد .

کلیه اصول و امورات (فروشگاه بابیروس) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد .

🔷 پ - شیوه های ارتباط فروشگاه با مشتری

فروشگاه بابیروس فقط با شماره ها و ایمیل درج شده در سایت با مشتری ارتباط برقرار می کند در غیر این صورت اگر شخص یا اشخاصی با شماره یا ایمیل دیگری با هویت فروشگاه بابیروس با شما تماس گرفتن و هرگونه درخواستی داشتند قبول نکنید چون فروشگاه بابیروس در قبال آنها هیچگونه مسئولیتی ندارد. لذا خواهشمندیم مورد را از طریق شماره 09188818520 یا ایمیل  babiros.market@gmail.com به فروشگاه اطلاع دهید .

🔷 ت - تعهدات فروشگاه در قبال مشتری و سفارش ثبت شده

شیوه خرید در فروشگاه بابیروس در قسمت روش های خرید کامل شرح داده شده و مشتری با مراجعه و مطالعه آن می تواند به آسانی خرید خود را ثبت نماید.

بعد از ثبت سفارش از جانب مشتری، مدیریت سفارش را چک کرده و وارد مرحله پردازش و ارسال می گردد. 

لذا محصولات جهت ارسال به دو دسته تقسیم می شوند:

1 . محصولات بزرگ (محصولاتی که با پست قابل حمل نیستن و باید حتما با پیک شخصی ارسال گردند):

محصولات بزرگ با پیک شخصی ارسال می گردند و مشتری با دو روش می تواند پول را پرداخت کند (A. پرداخت آنلاین B. پرداخت در محل)

A- بعد از ثبت سفارش با پرداخت آنلاین محصول مورد نظر تست شده و به پیک تحویل داده می شود و زمانی که به مقصد می رسد مشتری موظف است محصول را از نظر شکل ظاهری و بدنه و کارکرد کاملا چک و تست نماید.

بعد از اینکه محصول از نظر سلامت مشکلی نداشت آن را تحویل می گیرد.

B- بعد از ثبت سفارش با پرداخت درب محل، مشتری در مرحله اول هزینه ارسال را واریز می کند و به فروشگاه اطلاع می دهد و  محصول مورد نظر تست شده تحویل پیک داده می شود و زمانی که به مقصد می رسد مشتری موظف است محصول را از نظر شکل ظاهری و بدنه و کارکرد کاملا چک و تست کند.

بعد از اینکه محصول از نظر سلامت مشکلی نداشت محصول را تحویل می گیرد. و مبلغ باقیمانده را طبق فاکتور به پیک پرداخت می کند.

تذکر: در صورتی که محصول مشکل داشته باشد نباید تحویل بگیرد در صورتیکه محصول مشکل داشته باشد و مشتری آن را تحویل بگیرد فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

2 . محصولات کوچک (محصولاتی که با پست ارسال می گردند):

محصولات کوچک از طریق پست ارسال می شود و قبل از ارسال کامل تست شده و از لحاظ بدنه و کارکرد چک می شود بعد از این که محصول به مقصد رسید مشتری موظف می باشد آن را کاملا تست نموده و اگر مشکلی داشت تا 24 ساعت پس از تحویل آن را به فروشگاه از طریق شماره های درج شده در فرم به فروشگاه اطلاع دهد تا عیب برطرف شود یا در صورت لزوم با هماهنگی فروشگاه تعویض شود .

🔷 ث - لغو سفارش 

زمانی که سفارش ارسال نشده باشد مشتری می تواند سفارش را لغو نمایید و با تماس با فروشگاه سفارش خود را لغو می کند و کل هزینه پرداخت شده به حساب مشتری برگشت داده می شود .

در صورتی که محصول به دست مشتری برسد و مشتری از نظر شکل ظاهری محصول را نپسندد و بخواهد آن را تعویض یا کلآ لغو نماید . اینک لغو سفارش امکان پذیر نیست.

لذا در صورتی امکان تعویض یا لغو سفارش موجود می باشد که با فروشگاه هماهنگی شود و فروشگاه توانایی تعویض سفارش را داشته باشد .

ولی زمانی که محصول ارسال می گردد سفارش قابلیت لغو را ندارد مگر به دلایلی که در بالا ذکر گردید.