تلویزیون منحنی کیولد Q8 سامسونگ زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون منحنی کیولد Q8 سامسونگ زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون Q8C در یک نگاه کلی

تلویزیون منحنی Q8C سامسونگ یک LED با کیفیت تصویر 4K و طراحی عالی است و به لطف بدنۀ فلزی از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار است. این تلویزیون می تواند وسیع ترین حجم های رنگی را تولید کند که برای HDR عالی است. یکی دیکر از نقطه قوت های Q8C تاخیر ورودی پایین آن است که موجب شده است برا گیمرها و طرفداران بازی بسیار محبوب باشد.
متاسفانه تلویزیون Q8C مانند همۀ تلویزیون های با پنل VA زاویه دید وسیعی ندارد و کیفیت تصویر در زوایا پایین می آید.

 

ویژگی نمره از 10
استفاده کلی و ترکیبی 8.0
طراحی 9.5
کیفیت تصویر 7.6
حرکت 8.0
ورودی ها 8.6
کیفیت صدا 7.4
ویژگی های هوشمند 8.1
فیلم 7.2
برنامه های تلویزیونی 8.2
ورزش 8.1
بازی های ویدئویی 8.5
فیلم های HDR 7.4
بازی های HDR 8.2
صفحه نمایش 8.3

قیمت خرید تلویزیون منحنی Q8 سامسونگ در بانه

دیزاین تلویزیون Q8C

دیزاین تلویزیون Q8C سامسونگ

طراحی تلویزیون منحنی Q8 عالی است. این تلویزیون از جلو براق و بسیار مدرن به نظر می رسد و پایۀ خمیده به خوبی از تلویزیون محافظت می کند. طراحی قسمت پشت تلویزیون نیز به لطف سطح فلزی نازک بسیار عالی به نظر می رسد. کابل ها همگی به جعبه مجزا هدایت می شوند و هیچ کابلی به تلویزیون متصل نمی شود.

پایه تلویزیون Q8C سامسونگ تصویر پشت تلویزیون Q8C سامسونگ
پایه :
پایۀ تلویزیون Q8 استحکام بالایی دارد و تلویزیون را به خوبی پشتیبانی می کند.
پشت :
قسمت پشتی با یک پوشش فلزی نازک بر روی پلاستیک بسیار شیک به نظر می رسد.
اندازه حاشیه دور تلویزیون Q8C سامسونگ ضخامت تلویزیون Q8 سامسونگ چند سانتی متر است
لبه :
حاشیۀ دور تلویزیون Q8 بسیار نازک و خوب به نظر می رسد و اندازۀ آن 0.9 سانتی متر است.
ضخامت :
به دلیل انحنای موجود، این تلویزیون ضخیم به نظر می رسد و هنگام نصب دیواری نیز کامل به دیوار نمی چسپد. حداکثر ضخامت تلویزیون Q8 برابر با 9 سانتی متر است.
بررسی تلویزیون Q8 سامسونگ آیا تلویزیون Q8 سامسونگ ارزش خرید دارد
درجه حرارت :
تلویزیون Q8 یک تلویزیون خنک است؛ اگرچه جعبۀ کابل ها گرم می شود اما تلویزیون بسیار کم. حداکثر دمایی که تلویزیون به آن می رسد 33 درجه سلسیوس است و این طبیعی است.
حداکثر دما: 33 درجه سلسیوس
میانگین دما: 30 درجه سلسیوس
کیفیت ساخت :
کیفیت ساخت تلویزیون کیولد Q8C بسیار عالی است و تقریبا تمام تلویزیون دارای کاور فلزی است. بخصوص پایۀ تلویزیون دارای کیفیت بسیار بالایی است و در نتیجه وزن بالایی دارد.

کیفیت تصویر تلویزیون کیولد Q8C

تلویزیون LED سامسونگ Q8C از کیفیت تصویر خوبی برخوردار است. هنگامی که در اتاق های تاریک به تماشا می نشینید به لطف نسبت کنتراست بالا سیاهی های عمیق را به خوبی می توانید مشاهده می کنید. همچنین هنگام مشاهده در اتاق های روشن نیز، روشنایی SDR تصویر خوبی را به نمایش در می آورد.
اما از آنجا که این تلویزیون دارای پنل VA است در زاویه دید ضعیف است و یک تلویزیون مناسب برای دعوت از دوستان و تماشای دورهمی نیست! چون افرادی که در خارج از مرکز بنشینند کیفیت تصویر را از دست می دهند.
تنها نقطه ضعف این تلویزیون در بحث کیفیت تصویر، عملکرد ضعیف لوکال دایمینگ است. برای درک بهتر مفهوم لوکال دایمینگ این صفحه را مطالعه کنید ( لوکال دایمینگ چیست ).

کنتراست تلویزیون Q8C سامسونگ بازتاب نور در تلویزیون منحنی Q8 سامسونگ
کنتراست :
کیولد منحنی Q8 سامسونگ از کنتراست خوبی برخوردار است بطوریکه رنگ های مشکی را بسیار عمیق نمایش می دهد و این به Q8C اجازه می دهد صحنه های تاریک را با جزئیات بسیار خوب نمایش دهد.
بازتاب نور:
عملکرد بازتاب در Q8C بسیار عالی است. انعکاس نور بسته به تنظیم شماست. منحنی ممکن است منجر به انعکاس بزرگ شود و یا انعکاس نقطه ای داشته باشد. بطور کلی در انعکاس نور یک نتیجۀ عالی دارد.
مشخصات دقیق تلویزیون Q8C اسمارت سامسونگ قیمت تلویزیون منحنی اسمارت Q8C سامسونگ در بانه
انعکاس در اتاق تاریک انعکاس در اتاق روشن

قیمت خرید تلویزیون منحنی Q8 سامسونگ در بانه

ورودی های تلویزیون اسمارت Q8C

تلویزیون منحنی Q8 تقریبا همه محتواها را به خوبی نمایش می دهد. همچنین دارای تاخیر ورودی بسیار پایینی است که رقابتی ترین گیمرها را نیز خوشحال می کند. این تلویزیون هیچ پورتی ندارد و همه پورت های تلویزیون در یک جعبه جداگانه قرار دارند.

 

تاخیر ورودی تلویزیون Q8C اسمارت سامسونگ تلویزیون Q8 سامسونگ از چه رزولوشن هایی پشتیبانی می کند
تاخیر ورودی :
تاخیر ورودی بسیار پایین این تلویزیون قطعا شما را خوشحال می کند. تاخیر ورودی این تلویزیون مانند سایر تلویزیون ها 2017 سامسونگ است و از همۀ 2017 های همسان سونی بهتر است، اما از تلویزیون SJ8500 الجی و TCL P607 بدتر است.
رزولوشن های پشتیبانی شده :
این تلویزیون تقریبا از همه رزولوشن ها پشتیبانی می کند. رزولوشن فورکی 60 هرتز فقط هنگامی پشتیبانی می شود که HDMI UHD برای درگاه مورد استفاده فعال شود. برای برخی نرخ رفرش ها نیز حالت PC امکان پذیر نیست، مانند 24 هرتز.

همانطور که گفتیم این تلویزیون هیچ ورودی ای ندارد و جعبه OneConnect تمام ورودی های تلویزیون را شامل می شود اما به یک کابل برق مجزا احتیاج دارد.

ورودی های تلویزیون q8c سامسونگ

لیست کامل پورت های تلویزیون منحنی q8c سامسونگ

ویژگی های هوشمند تلویزیون Q8C

ویژگی های تلویزیون اسمارت Q8C سامسونگ

تلویزیون هوشمند Q8C سیستم عامل تایزن ورژن 2017 را اجرا می کند و استفاده از آن بسیار راحت است. ریموت این تلویزیون دکمه های کمی دارد و از کنترل صوتی نیز پشتیبانی می کند که می تواند بسیاری از اقدامات مانند تغییر بین ورودی ها و برنامه ها را به راحتی انجام دهد. فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ (Samsung App Store) دارای برنامه های زیادی است و کاربری بسیار آسانی دارند.
تنها موردی که در تلویزیون Q8C شاید برایتان آزار دهنده باشد تبلیغات آن است که گاها پخش می شوند.

 

اپلیکیشن های تلویزیون اسمارت Q8 سامسونگ ریموت تلویزیون Q8C سامسونگ
اپلیکیشن ها و برنامه ها :
Q8C دارای برنامه های متنوع و جذابی است و چند برنامه محبوب مانند نتفلیکس و یوتیوب از قبل بر روی این تلویزیون نصب شده اند. همچنین فروشگاه آن برنامه های زیادی را برای شما ارائه می دهد که براحتی دانلود و نصب می شوند.
ریموت :
ریموت تلویزیون Q8C مانند ریموت Q7 و Q9 فلزی و بسیار نازک است. کیفیت ساخت آن عالی و ابعاد آن کوچک و بسیار خوش دست است. این ریموت دکمه های کمی دارد در عوض کاربر با حرکت در Smart Hub می تواند با تلویزیون کار کند.
پاور تلویزیون Q8C سامسونگ محتوای داخل جعبه تلویزیون Q8C سامسونگ
پاور تلویزیون :
این تلویزیون دارای یک دکمۀ فیزیکی است که با فشردن آن منویی با شش نماد ایجاد می شود: 1-پاور 2-ورودی ها 3-دکمه بالا 4-دکمه پایین 5-کاهش صدا 6-افزایش صدا .
اقلام همراه تلویزیون Q8 :
- دفترچه راهنما
- دو جفت باتری
- ریموت
- فاصله دهندۀ دیوار
- دستمال جادویی پاک کردن صفحه

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما