تلویزیون 2019 اولد C9 الجی زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون 2019 اولد C9 الجی زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون اولد C9 در نگاه کلی

تلویزیون 2019 اولد C9 الجی یک تلویزیون عالی است. تلویزیون C9 مانند همۀ تلویزیون های OLED رنگ سفید و مشکی را بطور کامل و مطلق نمایش می دهد و به همین دلیل در اتاق های تاریک مشکلی در نمایش ندارد و رنگ های سیاه و سفید را بسیار یکنواخت و عالی نمایش می دهد. تاخیر ورودی و همچنین زمان پاسخ این تلویزیون بسیار عالی است و حرکات را واضح و بدون محو شدگی نمایش می دهد. تلویزیون C9 الجی HDMI 2.1 را بر روی هر چهار پورتش ساپورت می کند، شاید این نکته در حال حاضر که منابع HMDI 2.1 زیاد در دسترس نیستند اهمیت زیادی نداشته باشد؛ اما در آینده نزدیک به اهمیت آن پی خواهید برد.

متاسفانه مانند همۀ تلویزیون های OLED امکان سوختن دائمی پیکسل ها وجود دارد؛ اگرچه این احتمال بسیار بسیار نادر و ضعیف است بهرحال لازم است که به آن اشاره شود. همچنین در این تلویزیون میزان روشنایی صفحه بسته به محتوا تغییر می کند که این اگرچه یک نقطۀ قوت است اما ممکن است برای برخی افراد آزار دهنده باشد.

ویژگی نمره تلویزیون از 10
استفادۀ کلی و ترکیبی 9.0
طراحی 9.5
کیفیت تصویر 8.7
حرکت 9.3
ورودی ها 9.7
کیفیت صدا 7.1
ویژگی های هوشمند 8.2
فیلم 9.3
برنامه های تلویزیونی 8.6
ورزش 8.8
بازی های ویدئویی 9.4
فیلم HDR 9.1
بازی های HDR 9.0
صفحه نمایش 8.7

قیمت خرید تلویزیون اولد 2019 الجی C9 در بانه

تلویزیون C9 الجی یک تلویزیون OLED رده بالای 2019 است که جایگزینی برای تلویزیون C8 است که محصول 2018 الجی بود. همۀ اولدها بطور کلی کیفیت مشابهی ارائه می دهند بنابراین تفاوت اصلی C9 با رقبایش در ویژگی های اضافی و طراحی آن است. تلویزیون B9 الجی ، تلویزیون E9 الجی ، تلویزیون A9 سونی و همچنین تلویزیون A8 سونی از رقیب های اصلی و سرسخت تلویزیون C9 هستند.

دیزاین C9 الجی

دیزاین تلویزیون C9 الجی 2019

طراحی تلویزیون C9 الجی بسیار عالی و حیرت انگیز است. در کل به تلویزیون C8 بسیار شبیه است اما تفاوت هایی با آن دارد. پایۀ این تلویزیون فوق العاده است و به خوبی آن را ساپورت می کند و پیچ و تاب بسیار کمی در آن وجود دارد. پایۀ C9 با پایۀ C8 متفاوت است و برای C9 به اندازۀ C8 بلند نیست بنابراین صفحۀ تلویزیون C9 به میز نزدیک تر است. طراحی این تلویزیون از هر نظر بدون ایراد است اما فقط بسیار نازک است و هنگام جابجایی باید با دقت از آن مواظبت شود.

 

پایه تلویزیون C9 الجی 2019 تصویر پشت تلویزیون C9 الجی اصل
پایه :
پایۀ تلویزیون C9 بسیار محکم است و به خوبی از آن پشتیبانی می کند و مشکلی برای نگه داشتن و لرزش های احتمالی ندارد. در یک نگاه کلی بسیار شبیه به پایۀ تلویزیون C8 است و تقریبا به اندازۀ تمام پهنای تلویزیون است؛ بنابراین نیاز به یک میز تقریبا بزرگ دارد.
پشت :
پورت های تلویزیون C9 بصورت مستقیم و در پشت آن قرار دارند و بیشتر آنها در یک طرف تلویزیون هستند. یک کاور پلاستیکی بر روی قسمت پشتی پایه قرار دارد که با برداشت آن، شکافی را که می توانید برای مدیریت کابل استفاده کنید در معرض دید شما قرار می دهد.
اندازه لبه دور تلویزیون C9 الجی چند است ضخامت تلویزیون C9 الجی 2019
حاشیۀ دور :
لبه های دور تلویزیون اولد C9 الجی بسیار نازک است. مانند سایر مدل های اولد الجی تقریبا هیچ شکافی بین لبۀ گودی و شروع پیکسل ها وجود ندارد. اندازۀ دقیق این حاشیه برابر با 0.37 اینچ است که معادل 0.9 سانتی متر است .
ضخامت :
مانند همۀ اولدهای الجی، نیمۀ پایینی تلویزیون تمام قطعات و وسایل الکترونیکی تلویزیون را در خود جای داده است و نیمۀ بالایی آن بسیار نازک است و هنگام جابجایی این تلویزیون باید خیلی مواظب آن باشید. اندازۀ حداکثر ضخامت تلویزیون C9 برابر با 4.8 سانتی منر است.
آیا تلویزیون C9 الجی ارزش خرید دارد LG OLED C9
درجۀ حرارت :
ماکزیمم درجه حرارت تلویزیون C9 برابر با 36 درجه سانتی گراد و میانگین آن 31 درجه سانتی گراد است که مقادیر نرمال و معمولی هستند.
کیفیت ساخت :
کیفیت ساخت تلویزیون C9 الجی عالی است و فقط لرزش بسیار کمی در  پانل جلویی دیده می شود که البته جای نگرانی نیست و مشکلی ایجاد نمی کند.

کیفیت تصویر تلویزیون اولد C9

تلویزیون C9 اولد الجی مانند سایر اولدهای الجی کیفیت تصویر فوق العادۀ فورکی است. از آنجا که این تلویزیون OLED است پس قادر است هر پیکسل را جداگانه روشن خاموش کند؛ بنابراین دارای نسبت کنتراست بی نهایت است! و این یعنی نقطۀ آخر کیفیت تصویر.
تلویزیون C9 الجی دارای ویژگی نوردهی موضعی ( لوکال دایمینگ ) نیست زیرا اصلا نور پس زمینه ای در این تلویزیون وجو ندارد و بجای آن تک تک پیکسل ها را بطور فردی خاموش یا کم نور می کند. این تلویزیون بویژه برای اتاق های تاریک بسیار عالی است.

کنتراست تلویزیون C9 اولد الجی آیا تلویزیون C9 الجی ارزش خرید دارد ؟
کنتراست :
نمرۀ کنتراست این تلویزیون 10 از 10 است و به عبارت دیگر دارای نسبت کنتراست یک (1) است که در دنیای تلویزیون در حال حاضر بالاتر از آن نداریم.
بازتاب نور :
تلویزیون C9 دارای انعکاس نور عالی است و در محیط های روشن مشکلی ندارد؛ مانند بسیاری از تلویزیون های سطح بالا دارای روکش ضد انعکاس است.
مشخصات فنی تلویزیون C9 الجی 2019 بررسی دقیق و جزئی تلویزیون C9 اولد الجی
انعکاس نور در اتاق روشن انعکاس نور در اتاق تاریک

قیمت خرید تلویزیون اولد 2019 الجی C9 در بانه

ورودی های تلویزیون C9

تلویزیون C9 تقریبا همۀ رزولوشن های موجود را با پایین ترین تاخیر ورودی پشتیبانی می کند. جزئیات و مشخصات کامل آنها را در زیر آورده ایم :

تاخیر ورودی تلویزیون C9 الجی 2019 تلویزیون C9 از چه رزولوشن هایی پشتیبانی می کند
تاخیر ورودی :
C9 بویژه در حالت بازی (Game Mode) دارای تاخیر ورودی بسیار پایینی است. شاید تعجب کنید که تاخیر ورودی تلویزیون در حالت مانیتور یعنی (PC Mode) از تلویزیون C8 بیشتر است!! یعنی در واقع بدتر است! ما امیدواریم که در آپدیت جدید سیستم عامل اینطور نماند و تاخیر ورودی بهبود پیدا کند.
رزولوشن های پشتیبانی شده :
تلویزیون C9 الجی از اکثر رزولوشن های موجود پشتیبانی می کند از جمله 1440p که امسال برای تلویزیون های الجی جدید است. الجی ادعا می کند که C9 از ورودی فورکی 120 هرتز پشتیبانی می کند، اما به نظر می رسد که این تنها با منابع HDMI 2.1 کار می کند؛ چون ما نتوانستیم آن را به کار گیریم.
ورودی های بغل تلویزیون c9 الجی 2019 ورودی های پشت تلویزیون c9 الجی

ورودی های کناری و پشت تلویزیون اولد C9 الجی را در دو تصویر فوق می توانید ببینید. جزئیات و مشخصات کامل این ورودی ها را در زیر لیست کرده ایم:

لیست کامل ورودی های تلویزیون c9 الجی 2019

ویژگی های هوشمند تلویزیون الد c9

قیمت تلویزیون هوشمند c9 الجی اپلیکیشن های تلویزیون c9 اولد الجی
تلویزیون اسمارت C9 :
این تلویزیون ورژن 4.5 سیستم عامل WebOS را اجرا می کند که کاربری بسیار ساده ای دارد و بسیار سریع و صاف است.
اپلیکیشن ها و قابلیت ها :
تلویزیون C9 دارای برنامه های داخلی متنوع و وسیعی است. C9 همچنین از فناوری بلندگوی بی سیم WiSA پشتیبانی می کند.
ریموت تلویزیون c9 الد الجی محتوای جعبه تلویزیون اصلی c9 الجی 2019
ریموت C9 :
ریموت این تلویزیون بسیار شبیه به مدل های سال گذشتۀ الجی است و فقط چند ویژگی جدید به آن اضافه شده است.
اقلام همراه :
دفترچه راهنما ، ریموت ، بند مدیریت کابل ها ، آداپتور کامپوزیت ، باتری ، کاور پنل.

کانال تلگرامی فروشگاه بابیروس

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما