بهترین تلویزیون های فورکی 2019

بهترین تلویزیون های فورکی 2019

اهمیت موضوع

تقریبا هر تلویزیونی که امسال یعنی 2019 روانه بازار شده است کیفیت تصویر فورکی دارد. مگر اینکه دلیل خاصی وجود داشته باشد که به دنبال تلویزیون Full HD بروید وگرنه نیازهای امروزتان از تلویزیون را باید با یکی از تلویزیون های فورکی تامین کنید. ما چندین تلویزیون 4K را مورد بررسی قرار داده ایم و بهترین های آن ها را که می توانید در 2019 خریداری کنید در ادامه بهتان معرفی کرده ایم.

لیست بهترین تلویزیون های 4K در 2019

1- بهترین تلویزیون فورکی از هر نظر : تلویزیون اولد B9 الجی

بهترین تلویزیون فورکی تا این لحظه که در اکتبر 2019 هستیم تلویزیون B9 الجی است. این تلویزیون مانند همۀ تلویزیون های OLED ، کیفیت تصویر بسیار خوبی ارائه می دهد و در نمایش رنگ مشکی مطلق بخصوص در اتاق های تاریک بالا دست ندارد. این تلویزیون زاویه دید بسیار گسترده و فوق العاده ای دارد بنابراین وقتی که از زوایا و از کنار نیز تلویزیون تماشا کنید دقت و کیفیت تصویر حفظ شده است. پس بویژه اگر مرتبا در حین حرکت تلویزیون را تماشا می کنید تلویزیون اولد B9 بهترین انتخاب است.

تلویزیون B9 طیف گسترده ای از رنگ های غنی را با وضوح بالای فورکی با قابلیت HDR به نمایش می گذارد. به لطف زمان پاسخ تقریبا آنی در این تلویزیون محتوای پرسرعت در فیلم ها و بازی ها بسیار واضح و با کمترین تاری نمایش داده می شود. یکی دیگر از مزیت های این تلویزیون تاخیر ورودی بسیار پایین آن است که آن را برای بازی و یا استفاده از تلویزیون بعنوان مانیتور رایانه به بهترین گزینۀ موجود تبدیل کرده است.

متاسفانه مانند سایر تلویزیون های اولد ، تلویزیون B9 نیز خطر حفظ موقت تصویر و سوختگی دائمی را دارد. این احتمال بیشتر در نتیجۀ نمایش تصاویر استاتیک برای مدت طولانی رخ می دهد و ما انتظار نداریم که این مشکل برای کاربران معمولی با کاربردهای عادی و متنوع از تلویزیون اتفاق بیفتد. بهرحال تلویزیون B9 اولد الجی در حال حاضر عالی ترین تلویزیون است و بدون توجه به کاربرد دارای عملکردی عالی است.

قیمت خرید تلویزیون اولد B9 الجی در بانه


2- بهترین تلویزیون فورکی برای دقت رنگ: تلویزیون X950G سونی

بهترین تلویزیون فورکی به لحاظ دقت و درستی رنگ، تلویزیون ال ای دی X9500 سونی است. فقط با انجام چند تنظیم ساده در بخش تنظیمات این تلویزیون می تواند دقیق ترین تصویر ممکن را برایتان نمایش دهد. درست است که برای نمایش رنگ مشکی مطلق و سفید مطلق به پای تلویزیون B9 نمی رسد اما یک تلویزیون چشمگیر با کیفیت تصویر واقعا عالی است. به لطف نسبت کنتراست بالا و پشتیبانی از لوکال دایمینگ ، رنگ مشکی را تا حد زیادی بهبود بخشیده است. محتوای HDR در یک طیف رنگی گسترده به نمایش در می آیند که مملو از رنگ های غنی و اشباع شده است.
تلویزیون X9500G سونی زمان پاسخ بسیار سریعی دارد؛ بنابراین حرکات سریع نیر واضح به نظر می رسند و شما متوجه تاری حرکت نخواهید شد. همچنین تاخیر ورودی پایینی دارد و گیمرها نیز می توانند از آن لذت ببرند.

متاسفانه مانند همۀ تلویزیون های LED ، تصویر در تلویزیون X9500 هنگام مشاهده از طرفین تخریب می شود و گزینۀ مناسبی برای استفاده های شلوغ نیست که دور تا دور تلویزیون می نشینند. مگر اینکه سایزهای بزرگ آن را بگیرید که دارای زاویه دید گسترده تری نسبت به سایزهای کوچک هستند. پس اگر با توجه به کاربرد ، سایز مناسب را تهیه کنید دومین تلویزیون بی نظیر جهان را خریداری کرده اید.

بهترین تلویزیون فورکی 2019 سونی X9500G


3- تلویزیون فورکی 2019 با گسترده ترین زاویه دید : تلویزیون SM9000 الجی

همانطور که گفتیم تنها ایراد تلویزیون X9500 زاویه دید آن است، پس اگر دیدید که زوایای مشاهده X9500 سونی برای هال بزرگ شما مناسب نیست و می خواهید یک تلویزیون 4K عالی با حفظ تصویر از زاویه داشته باشید قطعا تلویزیون SM9000 الجی انتخاب شما خواهد بود. این تلویزیون ضعف سونی در زاویه دید را جبران کرده است اما از آن طرف به دقت رنگی سونی نمی رسد، پس در واقع به خوبی سونی در اتاق های تاریک عمل نمی کند اما در عوض تصویری را نمایش می دهد که در زوایا دقیق باقی می ماند.
این تلویزیون از نوع LED با پنل IPS است که الجی در 2019 روانه بازار کرده است و بطور کلی از کیفیت تصویر خوبی برخوردار است و می تواند در اتاق های کم نور و روشن عملکرد عالی ارائه دهد. تلویزیون SM9000 الجی تاخیر ورودی بسیار پایینی دارد که آن را بسیار سریع و پاسخگو کرده است پس برای گیمرها یک انتخاب عالی است. همچنین گیمرها می توانند از ویژگی های BFI در این تلویزیون بهره ببرند که تصویر را واضح تر جلوه می دهد.

بنابراین اگر زاویه دید در اولویت شماست و دقت رنگی بخصوص در اتاق های تاریک برایتان در اولویت های بعدی است تلویزیون SM9000 یک انتخاب عالی است. در غیر اینصورت تلویزیون X9500G سونی بطور کلی بهتر است و ما خرید آن را توصیه می کنیم.

قیمت و مشخصات کامل فنی تلویزیون SM9000 الجی 2019


4- تلویزیونی دیگر برای بازی در 2019 : تلویزیون کیولد فورکی Q70R سامسونگ

در مطالب بالا گفتیم که X9500 سونی برای بازی عالی است ولی اگر دنبال یک تلویزیون بهتر از آن هستید که تاخیر ورودی پایین تر و عملکرد بازی بهتری داشته باشد تلویزیون QLED فورکی Q70 سامسونگ را پیشنهاد می کنیم. در تلویزیون Q70R سامسونک دقت و کیفیت رنگی بالاتری نسبت به X9500 سونی نخواهید داشت اما این تلویزیون مجهز به ویژگی های خاص بازی است! مانند FreeSync ، پشتیبانی از نرخ رفرش متغیر و.. . تاخیر ورودی در این تلویزیون به میزان قابل توجهی کم است و بغیر از آن هم دارای حالت بازی "Game Mode" است که وقتی تلویزیون را بر روی گیم مود تنظیم می کنید تاخیر ورودی باز هم کمتر می شود و نتیجتا شما نهایت لذت را از بازی با این تلویزیون تجربه می کنید.

پس اگر دقت رنگ برای شما مهم است تلویزیون X9500G سونی بهتر است و اگر اشتیاقتان برای بازی در اولویت اول قرار دارد تلویزیون Q70R سامسونگ انتخاب بهتری است.

قیمت و مشخصات تلویزیون QLED سامسونگ Q70R


5- بهترین تلویزیون فورکی 2019 از نظر بودجه : تلویزیون H9F هایسنس

بهترین تلویزیون فورکی 2019 به لحاظ بودجه یعنی در واقع ارزان ترین فورکی 2019 تلویزیون H9F هایسنس است. نباید انتظار دقت رنگ تلویزیون سونی را از هایسنس داشته باشید! ولی خب با توجه به قیمت به نسبت پایین آن، خرید آن را به کسانی که بودجه بالایی برای تلویزیون در نظر نمی گیرند پیشنهاد می کنیم. این تلویزیون در جایگاه خود کیفیت تصویر عالی ارائه می دهد، رنگ سیاه عمیق را خیلی خوب نمایش می دهد و از یک طیف رنگی گسترده پشتیبانی می کند که محتوای HDR را به بهترین شیوه به نمایش می گذارد. حرکت در تلویزیون سری 9 هایسنس به لطف زمان پاسخ بسیار سریع، خیلی واضح ارائه می شود.

مانند همۀ تلویزیون های با پنل VA ، در این تلویزیون نیز هنگام تماشای تصویر از زاویه، دقت تصویر از بین می رود و این برای استفادۀ دسته جمعی از تلویزیون ناخوشایند است.
در کل تلویزیون H9 هایسنس یک تلویزیون خوب است و اگر هر کم و کاستی هم داشته باشد بخاطر پایین بودن قیمت آن باید قبول کنید.

تلویزیون فورکی 2019 هایسنس H9F

جمع بندی و توصیه های بابیروس

تلویزیون های فوق با کیفیت تصویر 4K و تولید 2019 مورد بررسی قرار گرفت و سعی کردیم در این بررسی همه برندها و همه کاربردها را مورد توجه قرار دهیم. چون "بهترین  تلویزیون"برای هر کسی یک معنی خاص دارد. کسی بهترین تلویزیون فورکی را در برند محبوبش می بیند، کسی آن را برای بازی می خواهد و دیگری بهترین را ارزان ترین می داند و کسی هم بهترین را در بالاترین دقت تصویر می بیند. به این خاطر انواع کاربردها را سعی کردیم پوشش دهیم.

توصیه فروشگاه بابیروس به شما عزیزان این است که زیاد درگیر جزئیات نشوید! همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که هیچ تلویزیونی کامل و بی نقص نیست. همۀ تلویزیون ها به اندازه کافی عالی هستند و شما را تحت تاثیر قرار می دهند. مثلا تلویزیون X9500G سونی هرچقدر هم که در دقت تصویر بی نظیر باشد چون پنل آن از نوع VA است زاویه دید محدودی دارد و در مقابل SM9000 الجی گرچه دقت سونی را ندارد اما چون پنل آن IPS است زاویه دید بسیار گسترده ای دارد که بموجب آن تصویر در زوایا نیز دقت خود را حفظ می کند.
پس فقط کافیست که نیاز خود و نوع کاربرد تلویزیونتان را قبل از خرید مشخص کنید تا بهترین خرید ممکن را انجام دهید. جهت مشاوره رایگان نیز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما حتی اگر از ما هم خرید نکنید شما را راهنمایی می کنند.

مشاوره رایگان خرید لوازم خانگی از بانه

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما